HPCR0805F11K0K9
MFR.Part #
HPCR0805F11K0K9
JLCPCB Part #
C365231
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS