HPCR0603F22K0K9
MFR.Part #
HPCR0603F22K0K9
JLCPCB Part #
C365122
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS