TPAL0220F1R00K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TPAL0220F1R00K9
JLCPCB Part #
C19708018
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 35W 500V Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS