HPCR0402F750KK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HPCR0402F750KK9
JLCPCB Part #
C365048
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS