ETCR0603F15R0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
ETCR0603F15R0K9
JLCPCB Part #
C365387
Package
0603
Description
100mW 15Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS