HPCR0402F2R00G9
MFR.Part #
HPCR0402F2R00G9
JLCPCB Part #
C514778
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS