HPCR0402F1K20K9
MFR.Part #
HPCR0402F1K20K9
JLCPCB Part #
C364855
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS