EWWR0003J250RT9
MFR.Part #
EWWR0003J250RT9
JLCPCB Part #
C348861
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 250Ω 3W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS