ETCR0603F18R0K9
MFR.Part #
ETCR0603F18R0K9
JLCPCB Part #
C365393
Description
100mW 18Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS