CSFR2512FR020Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
CSFR2512FR020Q9
JLCPCB Part #
C355143
Package
2512
Description
20mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS