PTFR0402B1K02N9
MFR.Part #
PTFR0402B1K02N9
JLCPCB Part #
C2693048
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS