ARCS8518FL100A9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
ARCS8518FL100A9
Description
0.1mΩ 36W 600A 60mV Screw Shunt ±1% ±100ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS