AECR1206F6K80K9
MFR.Part #
AECR1206F6K80K9
JLCPCB Part #
C352041
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS