HPCR0603F24R9K9
MFR.Part #
HPCR0603F24R9K9
JLCPCB Part #
C365128
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24.9Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS