AECR1206F560RK9
MFR.Part #
AECR1206F560RK9
JLCPCB Part #
C352057
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS