AECR1206F330RK9
MFR.Part #
AECR1206F330RK9
JLCPCB Part #
C352093
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS