EWWR0001J1R00T9
MFR.Part #
EWWR0001J1R00T9
JLCPCB Part #
C348836
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS