X9315TMZ-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9315TMZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C2666827
Package
MSOP-8
Description
0℃~+70℃ 1 100kΩ 2.7V~5.5V 32 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS