X9251UV24IZ-2.7T1
MFR.Part #
X9251UV24IZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C2666753
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 256 3uA 4 50kΩ Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS