X5083S8Z-2.7T1
MFR.Part #
X5083S8Z-2.7T1
JLCPCB Part #
C2069930
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 1 2.63V 2.7V~5.5V 200ms Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS