HD6417750RF200V
MFR.Part #
HD6417750RF200V
JLCPCB Part #
C3216814
Package
QFP-208_28x28
Description
-20℃~+75℃ 1.35V~1.6V 200MHz 28 32 Bit 48KB External Others ROMless QFP-208(28x28) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)