X5045S8IZ-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5045S8IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1355110
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open Drain Power Supervisor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS