UPC79L12J-A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
UPC79L12J-A
Description
-20℃~+85℃@(Ta) 12V 27V 4.4mA 70dB@(120Hz) 88uVrms Fixed Negative Over Current Protection、Thermal Shutdown - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS