UPC78N12H-AZ
MFR.Part #
UPC78N12H-AZ
Description
-20℃~+125℃@(Tj) 1 1.7V 12V 280uVrms 3.6mA 300mA 30V 64dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS