UPC78L10T-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
UPC78L10T-AZ
Description
-20℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 100uVrms 10V 2.5mA 25V 69dB@(120Hz) 70mA Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS