UPC29M10HF-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
UPC29M10HF-AZ
Description
-30℃~+85℃@(Ta) 1 10V 180uVrms 18V 2.1mA 500mA 500mV@(0.5A) 53dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS