SLG59M1556VTR
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
SLG59M1556VTR
JLCPCB Part #
C2149786
Package
STDFN-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃ 1 15.5mΩ 850mV~1.9V Active High Load Switch STDFN-4(1x1) Power Distribution Switches ROHS