RJH60T04DPQ-A1#T0
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RJH60T04DPQ-A1#T0
JLCPCB Part #
C17394505
Package
TO-247A
Description
1.95V@15V,30A 100ns 136ns 208.3W 54ns 600V 60A 87nC TO-247A IGBT Transistors / Modules ROHS