NP80N04NDG-S18-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP80N04NDG-S18-AY
JLCPCB Part #
C3281515
Package
TO-262
Description
1 N-channel 115W 135nC@10V 2.5V 4.8mΩ@10V 40V 560pF 6.9nF 720pF 80A N-Channel TO-262 MOSFETs ROHS