NP60N06VDK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP60N06VDK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3281266
Package
TO-252(MP-3ZP)
Description
1 N-channel 105W 150pF 2.5V 3.6nF 350pF 56nC@10V 60A 60V 7.9mΩ@10V N-Channel TO-252(MP-3ZP) MOSFETs ROHS