NP60N04VDK-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP60N04VDK-E1-AY
JLCPCB Part #
C3290860
Package
TO-252(MP-3ZP)
Description
1 N-channel 105W 2.5V 260pF 3.68nF 3.85mΩ@10V 40V 510pF 60A 63nC@10V N-Channel TO-252(MP-3ZP) MOSFETs ROHS