NNCD6.8J-T1-A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NNCD6.8J-T1-A
JLCPCB Part #
C3705884
Package
SOD-723
Description
1 2uA 6.2V 6.8V 85W 90pF IEC 61000-4-2 TVS SOD-723 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS