NESG2101M05-T1-A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NESG2101M05-T1-A
JLCPCB Part #
C3198607
Package
SOT-343F
Description
100mA 130 17GHz 500mW 5V NPN SOT-343F Bipolar (BJT) ROHS