ISL8002BIRZ-T
MFR.Part #
ISL8002BIRZ-T
JLCPCB Part #
C6061800
Package
TDFN-8-EP(2x2)
Description
-40℃~+85℃ 1 2.7V~5.5V 2A 2MHz 35uA 800mV~3.3V Buck Buck Built-in Fixed Yes TDFN-8-EP(2x2) DC-DC Converters ROHS