ISL43L220IRZ
MFR.Part #
ISL43L220IRZ
JLCPCB Part #
C3657792
Package
TDFN-10(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.1V~4.5V 11ns 220mΩ 224pF 5ns TDFN-10(3x3) Analog Switches, Multiplexers ROHS