ISL43L220IR
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
ISL43L220IR
JLCPCB Part #
C3656872
Package
TDFN-10(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.1V~4.5V 11ns 120MHz 2 220mΩ 224pF 5ns TDFN-10(3x3) Analog Switches, Multiplexers