IDT71T016SA15PH8
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
IDT71T016SA15PH8
JLCPCB Part #
C20481433
Package
44-TSOP II
Description
0℃~+70℃ 15mA 15ns 1Mbit 2.375V~2.625V Parallel Port (Parallel) 44-TSOP II SRAM