HZU5.1B2TRF-E
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HZU5.1B2TRF-E
JLCPCB Part #
C3825089
Package
URP-2
Description
1 Independent 200mW 4.98V~5.2V 5.1V 5uA@1.5V URP-2 Zener Diodes ROHS