HZ20-1TA-E
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HZ20-1TA-E
JLCPCB Part #
C3729676
Package
DO-35
Description
1 Independent 10uA@15V 18.8V~19.7V 20V 500mW DO-35 Zener Diodes ROHS