HZ11A1TA-E
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HZ11A1TA-E
JLCPCB Part #
C3735017
Package
DO-35
Description
1 Independent 11V 1uA@7.5V 500mW 9.5V~9.9V DO-35 Zener Diodes ROHS