HD6473258P10
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HD6473258P10
JLCPCB Part #
C3233622
Package
SDIP-64
Description
-20℃~+75℃ 10MHz 1KB 32KB 4.5V~5.5V 53 8 Bit External OTP Others SDIP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)