DF3048VX10V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF3048VX10V
Description
-20℃~+75℃ 10MHz 10bit 128KB 16 Bit 2.7V~5.5V 4KB 70 8bit Built-in FLASH Others - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS