DF2368VTE34V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2368VTE34V
JLCPCB Part #
C6183297
Package
TQFP-120(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 32KB 34MHz 3V~3.6V 512KB 83 8bit Built-in FLASH Others TQFP-120(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS