DF2328BVF25WV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2328BVF25WV
JLCPCB Part #
C3215504
Package
TQFP-128(14x14)
Description
10bit 25MHz 3V~3.6V 86 8bit Others TQFP-128(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS