DF2239TF20I
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2239TF20I
JLCPCB Part #
C3235868
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 32KB 384KB 72 8bit Built-in FLASH Others TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS