DF2239FA20IV
MFR.Part #
DF2239FA20IV
JLCPCB Part #
C1342191
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 32KB 384KB 72 Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS