DF2218UTF24V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2218UTF24V
JLCPCB Part #
C1337378
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 128KB 12KB 16 Bit 2.7V~3.6V 24MHz 69 External FLASH Others TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS