DF2140BVTE10V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2140BVTE10V
JLCPCB Part #
C6601433
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10MHz 16 Bit 2.7V~3.6V 4KB 64KB 74 Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS