BCR20KM-12LB#B01
MFR.Part #
BCR20KM-12LB#B01
JLCPCB Part #
C17497391
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1.5V 20A 30mA 600V TO-220-3 Thyristors (SCR)/Modules