RM8N700T2
MFR.Part #
RM8N700T2
JLCPCB Part #
C3280620
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 22nC@10V 3.5V@250uA 4pF 58pF 600mΩ@10V 680pF 700V 80W 8A N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS